Dom w Opolnicy

Przedstawiamy Państwu nowo otwarty dom opieki "Arkadia" w Opolnicy - małej wiosce w gminie Bardo (5 km od Kłodzka). Nasz dom opieki położony jest na rozległym terenie, z dala od innych zabudowań. Usytuowany jest na wzgórzu w lesie i otoczony mnóstwem zieleni. Przy budynku znajduje się miejsce na ognisko, kort tenisowy, boisko do siatkówki i altana, w której można odpocząć.

Dom opieki posiada kilkanaście pokoi. Każdy z nich jest wyposażony we własną łazienkę z prysznicem. Na każde piętro dociera winda. Jest tu także dwukondygnacyjna kuchnia z windą spożywczą. W budynku mieści się kilka sal, m.in. stołówka, salka telewizyjna i salka barowa dla palących. Ponadto znajduje się tu sala rozrywkowa, w której można pograć w bilard, tenisa stołowego lub rzutki.

 

Ośrodek znajduje się zaledwie 1400 metrów od Barda. W mieście tym na uwagę zasługuje sanktuarium maryjne wraz z ruchomą szopką panoramiczną - współczesną instalacją nawiązującą do tradycji. Znajduje się ona na terenie dawnej krypty grzebalnej dla zakonników przy sanktuarium maryjnym. Kolejną atrakcją jest most na Nysie kłodzkiej. To szesnastowieczna budowla murowana w stylu gotyckim.

Jeśli zainteresował Państwa nasz dom opieki, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 74 816 78 24, a chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji.

Zapraszamy także do odwiedzenia działu "Nasze plany", aby dowiedzieć się o zmianach, jakie chcemy wprowadzić w domu opieki "Arkadia" w Opolnicy. Serdecznie zapraszamy

Listy polecające domy opieki "Arkadia"

"Dziękuję całej załodze Domu "Arkadia" w Opolicy za bardzo dobrą opiekę nad naszą Mamą Reginą Rapp. Wszystkie Panie opiekujące się Mamą były bardzo zaangażowane, miały dobre podejście do osoby starszej ..."

"Wszystkim pracownikom Domu Opieki Społecznej na czele z Panią Prezes za cierpliwość, wyrozumiałość i słowa pocieszenia. Dziękujemy za każdą pomoc ze strony sióstr, nigdy nasze prośby nie zostały zlekceważone, pomagały nam w każdej potrzebie, służyły pomocą i radami ..."