Nasza działalność to prawie 20 lat doświadczenia. Została założona w 1997 roku w Ścinawce Górnej. Pierwszą podopieczną pensjonatu "Arkadia" była 80-letnia kobieta o imieniu Maria, która opowiedziała o swoich doświadczeniach w programie Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku".

Pięć lat później otworzyliśmy przestronny, otoczony pięknymi parkami dom opieki w Polanicy Zdroju. Tutaj pierwszą podopieczną była pani Janina.

Po kolejnych pięciu latach otworzyliśmy dom opieki w Opolnicy. Ośrodek ten jest położony na rozległym terenie, z dala od innych zabudowań i głównych dróg. Usytuowany jest na wzgórzu w lesie i otoczony mnóstwem zieleni. Pierwszym podopiecznym w tym domu był pan Jan.

W każdym z naszych domów opieki mieszka również dyrekcja, która dba o to, aby panowała w nich rodzinna atmosfera. Troszczymy się o Państwa bliskich i zależy nam na ich szczęściu oraz bezpieczeństwie.

Listy polecające domy opieki "Arkadia"

"Dziękuję całej załodze Domu "Arkadia" w Opolicy za bardzo dobrą opiekę nad naszą Mamą Reginą Rapp. Wszystkie Panie opiekujące się Mamą były bardzo zaangażowane, miały dobre podejście do osoby starszej ..."

"Wszystkim pracownikom Domu Opieki Społecznej na czele z Panią Prezes za cierpliwość, wyrozumiałość i słowa pocieszenia. Dziękujemy za każdą pomoc ze strony sióstr, nigdy nasze prośby nie zostały zlekceważone, pomagały nam w każdej potrzebie, służyły pomocą i radami ..."